OSDSA
Czech Slovak

kniha zadarmo


kniha zadarmo

Touha veku je kniha, která nám predstavuje Ježíše Krista jako toho, který je tu pro všechny. O jeho živote už bylo napsáno mnoho textu. Nekteré velmi volné, jiné zas velmi presné a chronologicky usporádané. Nicméne pravdou je, že o tom, jaký skutecne byl, co delal a ríkal, je zaznamenána sotva polovina. A tak, chceme-li se o nem opravdu neco dozvedet, je treba se ho zeptat na otázky, které tato kniha otvírá.

Previous Next
Czech
Slovak
Hungarian
English
Russia
Next
Next
Book
Button back
Paypal

Obsah sa pripravuje

Button back
Platobná karta

Obsah sa pripravuje

Button back
Bankový prevod

Obsah sa pripravuje

ZVOĽTE FORMU PRÍSPEVKU

X
Paypal
Arrow
Platobná karta
Arrow
Bankový prevod
Arrow

Dobrovoľným poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet nám umožníte zaslať knihy z našej ponuky priamo na adresu toho, kto si ju objednal. Na základe Vašej žiadosti Vám radi vystavíme riadne potvrdenie o prijatí daru.

X
povinné položky

KNIHA ZADARMO


Ježíš přitahoval všechny ty, kteří se s ním potkali, láskyplným půvabem svého charakteru, svou osobní přítomností, vlídným dotykem a soucitem se všemi jejich slabostmi. Tím vším jim zároveň ukazoval, jaký je skutečně jejich Bůh. Lidé všech národů a ras tak skrze něj mohou najít to, co ve skutečnosti celý život hledají. Tím je, byl a vždy bude upřímný, hluboký, každodenní a velmi laskavý vztah s jejich Bohem.

Ježíšova slova a skutky nemohou popsat žádná lidská slova ani úvahy. Myšlení a jednání našeho Boha je jiné, než se nám lidem může na první pohled zdát. Jeho laskavou povahu a jednání tak můžeme plně pochopit jen skrze osobní zkušenost s ním.

Přejeme si, aby se slova této knihy dostala ke všem těm, kteří hledají východisko ze svých problémů a jistotu trvalého řešení své budoucnosti.

OSDSA a vydavatelé

OBJEDNAŤ ZDARMA
PRISPEJTE
FAQs
X

Túžba Vekov